Ads 468x60px

SPONSOR BAĞLANTI

6 Temmuz 2013 Cumartesi

Canlı Futbol İzleme Sitesi

stopstream maç izle
Stopstream
      Canlı spor müsabakalarını ve herhangi bir alanda yapılan maçı anlık olarak ve kesintisiz bir şekilde izlemek için stopstream servisinden faydalanabilirsiniz.

Günümüzde birçok insan basketbol, futbol ya da voleybol gibi spor dallarını ve aklımıza gelmeyen birçok spor müsabakasını canlı olarak takip etmek isteyebilmektedir.

Spor müsabakalarını canlı izlemek birçok kişi için ise en büyük hobilerden biri olduğu gibi, keyif alınan konulardan biri olarak da karşımıza çıkabiliyor. Bu tür maçların hepsini aynı anda izleyemiyor ya da özellik ile futbol maçlarını ise genellik ile şifreli kanallardan verildiğini
biliyoruz.

Bunların yanı sıra ise internet bağlantınız üzerinden evinizde rahat bir maç izlemek için sizlerde stopstream servislerinden faydalanabilirsiniz. Türkiye ligi başta olmak üzere dünyanın pek çok ligindeki maçları da bahsettiğimiz site üzerinden canlı olarak da izleyebilme şansına da sahip olabiliyorsunuz.

Siteye giriş için stopstream.com giriş yapabilirsiniz, açılmazsa DNS değiştirerek ve Open DNS kullanarak aktif giriş gerçekleştirebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder